POSTERLERİN ASILMASI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU

KONGREMİZDE POSTER BİLDİRİSİ SUNACAK OLAN KATILIMCILARIMIZ DAHA ÖNCEDEN BASTIRMIŞ OLDUKLARI POSTERLERİNİ KONGREMİZE GELDİKLERİ ZAMAN ASABİLİRLER. BU KONUDA POSTER MASASINDAKİ GÖREVLİ ARKADAŞLARIMIZ KENDİLERİNE YARDIMCI OLACAKLARDIR.


BÜTÜN POSTERLER KONGRE SÜRESİNCE KONFERANS SALONUNDA ASILI KALACAKTIR. KATILIMCILARIMIZIN, KONGREDEN AYRILACAKLARI TARİHTE POSTERLERİNİ   TOPLAMALARI GEREKMEKTEDİR.  GERİ ALINMAYAN POSTERLERDEN DÜZENLEME KURULU YA DA KONGRE GÖREVLİLERİ SORUMLU OLMAYACAKTIR...


POSTER SUNUMU HAZIRLAMA KURALLARI


Posterin maksimum boyutu 84 cm X 119 cm olmalıdır (A0 boyutu) ve dikey olarak hazırlanmalıdır. Poster oluşturulması sırasında linkde verilen poster örneğinden faydalanılabilir. Poster metni TÜRKÇE olmalıdır.


GEFİK'2012 POSTER ÖRNEĞİ'ni indirmek için tıklayınız...


MS/Openoffice/LibreOffice Power Point ya da LaTeX kullanarak hazırlayacağınız posterlerinizi hazırlama sürecinde bu power point belgesinde belirtilen kurallara mümkün olduğunca uymanız poster salonunda ortak bir düzenin oluşmasını sağlayacaktır.

  • Posterler düzenleme ve bilim kurulu tarafından önceden belirlenecek olan numaralandırmaya göre asılacaktır. Poster sunumu yapacak olan katılımcının, bilimsel programda belirtilen saatlerde posterinin başında bulunması gereklidir.
  • Posterlerin asılması için gerekli malzeme, poster alanındaki kongre görevlileri tarafından sağlanacaktır.
  • Belirlenen sürenin sonunda posterler, sahipleri tarafından kaldırılacaktır. Belirtilen tarihte geri alınmayan posterlerden Düzenleme Kurulu sorumlu olmayacaktır.
  • Tüm sorularınız için Düzenleme Kuruluna Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

2011. Fotoğrafların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.
By: Fresh Joomla templates|photoshop brushes